Монтаж продуктопроводів

Наша компанія має багатий досвід в виготовленні і монтажу трубопроводів для транспортування різних видів продукту, таких як шоколадна маса, жир. олія, молоко , вершки, мінеральна вода та інших інгредієнтів з водяною сорочкою обігріву або охолодження або електричною системою обігріву продуктопроводів. З системою автоматичного регулювання і підтримання температури.  Для виготовлення використовуємо арматуру,  фітінги та елементи автоматики високої якості таких як JUMO, SIEMENS, HONEYWELL, SCHNEIDER , ABB, EATON та інших. В системах підтримання температури застосовуємо арматуру NIOB, AWH, Interapp, SAMSON, а також теплообмінні апарати ALFA LAVAL.

Спеціалісти знають і виконують вимоги до санітарного дизайну трубопроводів та мають необхідне обладнання і навички, пропонуємо енерго і ресурсозаощадливі рішення відповідно до індивідуальних особливостей та вимог кожного клієнта та задля забезпечення найвищих стандартів гігієни виробництва.

Матеріали і дизайн продуктопроводів відповідно до найвищих стандартів в харчовій промисловості, з використанням харчової неіржавіючої сталі AISI 304, AISI 316 L, 12Х128Н10Т.